Хлопушки, конфеті, метафани 2018-06-06T20:54:13+00:00

Хлопавка/Хлопушка

Хлопушка є невеликою картонною гільзою, знизу якої розташовується мотузкова петля, з двох сторін якої розташовуються ниточки. У нижній частині хлопавки (хлопушки) знаходиться піротехнічний склад, який детонує від тертя. У верхній частині хлопавки знаходяться конфетті або серпантин (іноді і те, і інше). Бувають хлопавки, у яких начинка розташовується нагорі гільзи, а від неї – мотузковий шнур. Але у таких хлопавок часто відривається шнур, і вони не спрацьовують.
Пневмохлопавка (пневмохлопушка) є товстостінною гільзою, знизу якої знаходиться балон, заповнений стиснутим повітрям, а зверху картонна трубка, наповнена конфетті і / або серпантином. Щоб привести пневмохлопавки в дію, потрібно повернути нижню частину (балон) і верхню (трубку) в різні боки за вказівкою стрілок. Зустрічаються також і надувні пневмохлопавки.
Пневмохлопавка не є піротехнічним виробом.
Пружинна хлопавка (пружинна хлопушка) зазвичай являє собою товстостінну пластикову гільзу з пластиковим поршнем і металевою стислою пружиною під ним. Простір зверху поршня заповнений конфетті і серпантином. Поршень або пружина утримуються запірним пристроєм, що є частиною нижньої частини хлопавки. Щоб привести пружинну хлопавку в дію, потрібно, дотримуючись інструкції, повернути нижню (зазвичай ребристу) частину і верхню (трубку) в різні боки за вказівкою стрілок. Деякі пружинні хлопавки можна перезарядити вручну.
Пружинна хлопавка не є піротехнічним виробом.

Зв'яжіться з нами